Zasłony młodzieżowe 3D — na co warto się zdecydować w ofercie sklepu wnętrzarskiego Radimar?

zasłony

Zasłony młodzieżowe 3D na wykusz — co to tak właściwie jest?

Okna wykoszone mogą sprawiać naprawdę sporo problemu, lecz nic nie jest niemożliwe dla sklepu wnętrzarskiego Radimar! Zasłony młodzieżowe 3D na wykusz niesamowicie podkreślą piękno tych okien oraz nie zasłonią ich za bardzo. Zasłony młodzieżowe 3D zostały wykonane i uszyte z bardzo lekkiej tkaniny zasłonowej w kolorze beżowym o naturalnym splocie. Do podpięcia potrzebujemy jedynie specjalnych wiązań lub szarf, a także haczyków w ścianie, dzięki którym zasłony młodzieżowe 3D na wykusz będą trzymać formę. Dzięki brakowi założenia tkanin na siebie pomieszczenia nie jest za dużo zaciemnione, a dekoracja staje się lżejsza i delikatniejsza.

Zasłony młodzieżowe 3D, a może jednak warto postawić na roletę rzymską?

Zasłony młodzieżowe 3D mogą być już przeżytkiem, więc warto zastanowić się nad czymś nowym. Naprzeciw wychodzą rolety rzymskie, które nadają się idealnie zarówno do pokoju dziecka, jak i do salonu czy kuchni. Oferowana przez sklep Radimar roleta rzymska z tkaniny firanowej oraz zasłony velvetowe w systemie WAVE, wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Dzięki systemowi Wave tkanina układa się w piękne fale, dając niesamowity efekt. Takie zasłony młodzieżowe 3D wiszą na szynie sufitowej, która przysłonięta jest cudowną sztukaterią i jest to naprawdę często spotykane rozwiązanie w nowych realizacjach.

Zasłony młodzieżowe 3D – tkanina zasłonowa Velvet z cyrkoniami!

Zasłony młodzieżowe 3D wykonane z tkaniny zasłonowej Velvet z cyrkoniami to strzał w dziesiątkę! Ten materiał jest niesamowicie miękki w dotyku, a jego lejąca struktura idealnie się układa, tworząc piękne fałdy. Perfekcyjnie nadaje się właśnie na zasłony młodzieżowe 3D, jak i na poszewki i bieżniki. Jej szerokość wynosi 140 centymetrów, skład to 100% poliester, gramatura wynosi 310gr/m2 oraz masz aż 5 kolorów do wyboru. Nie wahaj się i już dziś kup ją do swojego domu!