Najlepsze wyposażenie łazienki – Gdańsk Elements

Nowoczesny salon z wyposażeniem do łazienki – Gdańsk Elements jest doskonale zaopatrzony! Posiada wszystko, czego potrzebujesz, gdy urządzasz lub remontujesz łazienkę. Oferujemy duży wybór płytek, baterie, ceramikę, meble łazienkowe od polskich dostawców, a także wiele włoskich produktów znanych marek. Na naszej stronie internetowej prezentujemy wybrane modele z szerszej oferty. Znacznie większy asortyment znajdziesz w Salonie Łazienek Gdańsk.

W salonie prezentujemy kolekcję płytek, która zachwyci każdego! Dostępne są wszystkie aktualne wzory od ręki w salonie łazienki Gdańsk lub dostarczamy je w ciągu 72 godzin. Nie wszystkie cechy produktów są do sprawdzenia przez Internet. W salonie można dotknąć, ocenić kolor w dziennym świetle i w oświetleniu halogenowym, wyczuć fakturę, a także sprawdzić, czy kolory ze sobą współgrają.

Gotowe aranżacje projektantów wnętrz – inspiracje do łazienki Gdańsk

Klientów, którzy wolą zakupy w sklepie stacjonarnym, zapraszamy do salonu! Na dużej, komfortowej powierzchni prezentujemy najnowsze kolekcje artykułów do wyposażenia łazienki. Gdańsk to jedno z kilkudziesięciu miast, w którym możemy spełniać oczekiwania wymagających klientów. Na miejscu obejrzysz produkty w gotowych aranżacjach zaproponowanych przez projektantów wnętrz. Warto podpatrzyć trendy i skorzystać z inspiracji!

Jak połączyć umywalkę z blatem? Jakie płytki pasują do armatury? Wanna zabudowana czy wolnostojąca? Którą baterie wybrać do umywalki? Podpowiemy, doradzimy i postaramy się odpowiedzieć na pytania! Współpracujący z nami architekci chętnie dzielą się wiedzą. Odwiedź nasz salon łazienki Gdańsk i daj się zainspirować najnowszymi tendencjami w urządzaniu wnętrz!

Jak urządzić wnętrze łazienki? Gdańsk Elements

W salonie łazienki – Gdańsk czekają tysiące produktów w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Sięgnij po najlepsze rozwiązania do swojej łazienki! Gdańsk ul. Przywidzka 4 codziennie od 9.00 do 18.00, a w soboty do godziny 16.00.

W salonie łazienki Gdańsk jest także możliwość zaczerpnąć opinii ekspertów w dziedzinie ogrzewania, pomp ciepła, wentylacji, klimatyzacji, OZE (odnawialnych źródeł energii), centralnych odkurzaczy i wielu innych.

Natomiast na naszej stronie jest możliwość zamówienia konsultacji z architektem wnętrz. W tym celu wystarczy skorzystać z przycisku Umów się na spotkanie przez formularz kontaktowy. Ty wybierasz dogodny dla siebie termin porady!

Marka VIGOUR wyłącznie w salonach Elements!

Elements łazienki Gdańsk oferuje na wyłączność produkty marki VIGOUR. Armatura, odpływy, umywalki, wanny, brodziki, meble łazienkowe w kilku seriach tworzą kompleksową ofertę marki VIGOUR. Elementy można ze sobą łączyć i dzięki temu odświeżać aranżację łazienki najnowszymi modelami. Wszystko zawsze idealnie pasuje! Wanny owalne i finezyjne wanny wolnostojące to kwintesencja minimalistycznego, ponadczasowego stylu marki. Produkty VIGOURdostępne w salonie łazienki Gdańsk i w pozostałych miastach na wyłączność w Elements.