Baterie wannowe – rodzaje

Baterie wannowe podobnie, jak baterie do łazienkowych umywalek muszą być prawidłowo dopasowane. W jaki sposób to zrobić, by być pewnym, że wymiary są w porządku? Skupmy się na parametrach! Najlepiej skorzystajmy z usług profesjonalnych hydraulików, którzy pomogą w montażu łazienkowych akcesoriów! 

Jak wybierać baterie i krany do wanny?

Baterie i krany do wanny pod warunkiem, że są idealnie dopasowane zapewniają komfort podczas kąpieli i prysznica. Woda nie leje się na boki, a my możemy cieszyć się równomiernym natryskiem wody. Co ważne, zarówno bateria ścienna do wanny, jak i bateria stojąca do wanny https://superbateria.pl/baterie-wannowe jest rozwiązaniem łatwym w montażu. Baterie stojące do wanny świetnie sprawdzają się przy wannach niezabudowanych, czyli wolnostojących. Same w sobie stanowią oryginalną i często awangardową dekorację w nowoczesnej łazience. Dlaczego jeszcze warto ją kupić? W sklepie online superbateria.pl znajdziesz rozmaite modele tych baterii, które zaskoczą niejednego miłośnika aranżacji wnętrz. Bateria stojąca potrafi zwrócić uwagę wszystkich odwiedzających nasz dom. Jest synonimem luksusu i najczęściej możemy ją spotkać w nowoczesnych, dużych i przestronnych łazienkach. Zazwyczaj wanna w takiej łazience jest ulokowana w jej centralnym miejscu, czyli na środku. Cudownie wygląda w otoczeniu biało złotych płytek imitujących marmur. Warto tutaj zainstalować armaturę w odcieniu miedzi lub złota. Dobrym wyborem okazuje się bateria z dwoma lub trzema otworami. W sklepie znajdziemy baterie renomowanych marek, które zostały docenione za wysoką jakość, nowoczesny design i solidność. Trwały materiał wykorzystany w produkcji jest fundamentem bezawaryjnego funkcjonowania kranu i natrysku. 

Oczywiście, nie zapominajmy o regularnej i prawidłowej pielęgnacji. Armatura łazienkowa jest odporna na działanie wody, osad, zmianę temperatury oraz szkodliwe skutki uboczne stosowania środków chemicznych. Jak zatem dbać o łazienkową armaturę? Sprawdzonymi i tradycyjnymi mleczkami do czyszczenia łazienki. Jednak ciekawa alternatywą są ekologiczne i naturalne środki czystości. Ich podstawą są soda oczyszczona, ocet oraz naturalne olejki eteryczne. Wykorzystując te specyfik masz pewność, że ani kran, ani bateria i umywalka nie zostaną porysowanie i uszkodzone przez substancje zawarte w produktach chemicznych. Możesz także spróbować samodzielnie przygotować mieszankę na bazie ciepłego octu, wody, odrobiny płynu do naczyń i olejku eterycznego. 

Bateria do wanny ścienna – tradycyjna alternatywa dla nowoczesnych modeli

Bateria do wanny ścienna to produkt tradycyjny, który doskonale nadaje się do klasycznych łazienek, które nie wyróżniają się wyrafinowanym stylem. W sklepie Super Bateria dostaniecie baterie ścienną o geometrycznym lub okrągłym kształcie. Co więcej, modele są dostępne w wersji z błyszcząca lub gładka powłoką. Warto wiedzieć, że baterię montuje się tradycyjnie lub nowoczesną techniką pod tynk. Baterie ścienne nie są tak spektakularnym dodatkiem, jak baterie stojące.